Poznajmy się

Łowcy emocji, to prężny projekt fotograficzny, który ciągle się rozrasta. Motorem napędowym przedsięwzięcia jest Przemek Budzyński, znany również jako “Fotograf życia”. Dusza artysty z ogromnym poczuciem estetyki oraz niezwykle utalentowany fotograf. Działa poza wszelkimi schematami. Nigdy nie pozwala sobie na brak profesjonalizmu. Łączy życie z pasją i pasję z życiem.

Współpracuje z wieloma młodymi i utalentowanymi fotografami, którzy mają potencjał i chcą go rozwijać właśnie w fotografii ślubnej. Taki zabieg pozwala na urozmaicenie każdego reportażu, nie tylko ślubnego.

Prezentujemy Wam kolekcję złapanych emocji i to, czego już doświadczyliśmy, a jeśli się Wam spodoba zaplanujemy Naszą wspólną wyprawę. Staramy się być bardzo czujni i bacznie obserwować otocznie, by nic co ważne nie umknęło naszej uwadze.

Skoro się tu znaleźliście, to prawdopodobnie poszukujecie osób, które uchwycą Waszą radość, szczęście, wzruszenie i wszystko co najpiękniejsze w najważniejszym dla Was dniu. Cieszymy się, że tu jesteście i zapewniamy, że się nie zawiedziecie.

Zapraszamy do wspólnej podróży.