Skip to content

Poznajmy się

Pasja do fotografowania jest obecna w moim życiu od dawna. Pierwszy raz trzymałem aparat w ręku mając 9 lat. Była to kliszowa “małpka”, którą dostałem jako prezent na komunię. Wtedy ograniczała mnie przestrzeń i klisza, która kosztowała majątek. Dzisiaj wiele się zmieniło, jedyne co mnie ogranicza to koszt podróży w przestrzeń kosmiczną – sesja ślubna na Marsie, to byłoby coś. 
Na podróż może kiedyś uzbieram, teraz pozostaje mi fotografowanie z góry.
Skąd pomysł na “Łowców emocji?”
To projekt fotograficzny, zrzeszający fotografów i filmowców, z którymi współpracuję podczas realizacji reportaży Waszych uroczystości. 
Wszyscy działamy poza wszelkimi schematami. Nigdy nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu. Fotografia i film pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nie są to tylko wydane dziesiątki tysięcy na sprzęt. To pasja, która zajmuje całe życie i niejednokrotnie musi się do niej dostosować.
Jako fotograf współpracuje z wieloma młodymi i utalentowanymi ludźmi, którzy mają potencjał i chcą go rozwijać właśnie w tym kierunku. Sam jestem członkiem innych ekip fotograficznych, od których wiele się uczę. Takie zabiegi pozwala na urozmaicenie każdego reportażu.