Poznajmy się

Pasja do fotografowania jest obecna w moim życiu od dawna. Pierwszy raz trzymałem aparat w ręku mając 9 lat. Była to kliszowa “małpka”, którą dostałem jako prezent na komunię. Wtedy ograniczała mnie przestrzeń i klisza, która kosztowała majątek. Dzisiaj wiele się zmieniło, jedyne co mnie ogranicza to koszt podróży w przestrzeń kosmiczną – sesja ślubna na Marsie, to byłoby coś.
Na podróż może kiedyś uzbieram, teraz pozostaje mi fotografowanie z góry.
Skąd pomysł na “Łowców emocji?”
To projekt fotograficzny, zrzeszający fotografów i filmowców, z którymi współpracuję podczas realizacji reportaży Waszych uroczystości. Napędowym przedsięwzięcia i założycielem jest Przemek Budzyński (https://www.facebook.com/budzynski.fotograf) lubelski reportażysta eventowy – freelancer.
Wszyscy działamy poza wszelkimi schematami. Nigdy nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu. Fotografia i film pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nie są to tylko wydane dziesiątki tysięcy na sprzęt. To pasja, która zajmuje całe życie i niejednokrotnie musi się do niej dostosować.
Jako fotograf współpracuje z wieloma młodymi i utalentowanymi ludźmi, którzy mają potencjał i chcą go rozwijać właśnie w tym kierunku. Sam jestem członkiem innych ekip fotograficznych, od których wiele się uczę. Takie zabiegi pozwala na urozmaicenie każdego reportażu.
Jak pracuję / pracujemy?
Niezależnie od opcji, którą wybraliście, zawsze staramy się być wcześniej, abyście mieli czas na oswojenie się przed obiektywem. Zazwyczaj zaczynamy dzień od kawy i rozmowy, każdemu przyda się chwila wytchnienia przed pełnymi emocji najbliższymi godzinami. Zawsze jesteśmy blisko, ale niezauważalnie. Chcemy, abyście ten dzień przeżyli bez dodatkowego stresu. Skupiamy się na szczegółach i przede wszystkim na emocjach.
Podczas uroczystości ślubnej niczym ninja przemykamy niezauważeni, przynajmniej staramy się na tyle, ile jest to możliwe i warunki na to pozwalają. Wszystko po to, żeby nie rozpraszać Waszej uwagi oraz prowadzącego uroczystość kapłana / urzędnika.
A wesele? Idziemy na żywioł! Wkraczamy w samo centrum dzikiego szaleństwa. Stłuczony obiektyw, połamana lampa? Nieważne! Liczą się najlepsze ujęcia Bawimy się razem z Wami i próbujemy zabawiać Waszych gości. Uśmiechnięte twarze zawsze lepiej wychodzą na fotografiach 📷 Wohooooo!
Ile czekacie na zdjęcia?
Czas realizacji całego zlecenia wynosi około 60 dni roboczych od dnia ostatniego punktu umowy, czyli w przypadku wykonania pleneru ślubnego, czas realizacji liczymy od tego dnia. Galeria internetowa jest publikowana od 1 tygodnia do miesiąca od dnia wesela w zależności od natężenia zleceń w sezonie ten czas może ulec wydłużeniu.
Wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce kolorystycznej, niektóre graficznej. W reportażu nie ingerujemy w naturę – zawsze jest prawdziwy.

Od nas otrzymujecie pakiet 150 wydrukowanych fotografii wybranych przez Was oraz pendrive ze wszystkimi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości. Wszystko zapakowane w stylowy i pachnący lasem sosnowy box.

 

 

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia albumu lub fotoksiążki już od 190 zł. Zamówienia na fotoksiążki/fotoalbumy zadrukowane realizujemy po zakończeniu sezonu, czyli od listopada do stycznia.

NOWOŚĆ!
Dla wszystkich umów podpisanych od 2020 roku tworzymy witryny internetowej, dzięki którym będziecie mogli komunikować się z Waszymi gośćmi. Tam też zamieścimy galerie z sesji narzeczeńskiej, reportaż ze ślubu oraz sesję poślubną. Goście będą mieli możliwość samodzielnego wywołania zdjęć.