Oferta Ślubna

Witajcie. Jeżeli podobają się Wam moje dzieła, zapraszam do zapoznania się z tym, co mam wam do zaoferowania. Przygotowałem warianty przystępne dla każdego.
NARZECZENI

Chcesz uwiecznić tylko krótkie przygotowania i ceremonię ślubu? To opcja dla Ciebie! Jestem do Waszej dyspozycji przez 2 do 3 godzin. Rozpoczynamy od Waszego spotkania w domu do momentu życzeń pod świątynią lub Urzędem Stanu Cywilnego. *Jeżeli chcecie, możemy również wykonać krótką sesję portretową w momencie, gdy wasi goście pojadą na salę weselną.

Otrzymacie: minimum 50 zdjęć obrobionych graficznie. *galerię internetową ( aktywną 2 miesiące )  oraz? Zapytajcie o szczegóły 🙂

Jeden fotograf: od 1000 zł brutto*

W tym pakiecie możecie wykonać również sesję narzeczeńską, kilka dni przed ślubem, w wybranym przez was lub fotografa miejscu.

Koszt sesji: od 500 zł brutto*

*cena zależna od Waszych życzeń 🙂

 

WEDDING

Przez 12h z jednym, lub dwoma fotografami jesteście w stanie stworzyć wiele cudownych pamiątek. To opcja dla dla Par, które uwielbiają szczegóły i znajdują radość w małych rzeczach!
Jestem lub jesteśmy do Waszej dyspozycji przez około 12h jednego dnia. Rozpoczynamy od Waszych przygotowań w tym szczególnym dniu, do momentu tzw. “zabaw oczepinowych”. W tym dniu wykonujemy również krótką sesję portretową w wybranym przez was momencie. Chcemy aby reportaż, który otrzymacie był spójny, oraz zaoszczedzić Wasz czas na kolejną wizytę u fryzjera czy kosmetyczki.
Jeżeli jednak zdecydujecie się na sesję w innym dniu, otrzymacie od nas 50% rabatu na jej wykonanie.

Otrzymacie:
* minimum 400 zdjęć obrobionych graficznie.
*Wydruki wybranych zdjęć zapakowane w ozdobne pudełko z nośnikiem danych.
*galerię internetową ( aktywną 6 miesięcy )  oraz? Zapytajcie co możemy jeszcze dla was zrobić 🙂

Jeden fotograf: od 2500 zł brutto | Dwóch fotografów: od 4200 zł brutto

 

Wasza Chwila!

To Wasza Chwila! To Wy wybieracie czego oczekujecie od fotografa. Dyspozycyjność od rana? Jesteśmy w stanie Wam to zapewnić. Napiszcie lub zadzwońcie do nas i przedstawcie Wasze oczekiwania. Lubimy wyzwania, nietuzinkowe miejsca, nieoczywiste chwile. Razem stworzymy niezapomnianą pamiątkę.
Oferta wyceniana indywidualnie.

Nie mamy limitów 🙂