Skip to content

FAQ • Witajcie! Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez Was pytania. Uzupełniamy je na bieżąco.
 • W jakiej formie otrzymamy zdjęcia, czy będą obrobione i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
  Przemek04-10-2018

  Czas realizacji całego zlecenia wynosi 60 dni od dnia ostatniego punktu umowy, czyli w przypadku wykonania pleneru ślubnego, czas realizacji liczymy od tego dnia. Galeria internetowa jest publikowana od 1 tygodnia do miesiąca od dnia wesela w zależności od natężenia zleceń w sezonie ten czas może ulec wydłużeniu.

  Wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce kolorystycznej. Nie ingerujemy w naturę.

  Otrzymujecie zestaw ze zdjęcia:
  Nośnik elektroniczny oraz wydrukowane zdjęcia w formacie 23×18 wszystko zapakowane w stylowym drewnianym pudełku. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia albumu lub fotoksiążki za dodatkową opłatą.

  Zamówienia na fotoksiążki realizujemy od października.

 • Czy w razie nagłej choroby fotografa lub innych nieoczekiwanych zdarzeń uniemożliwiających pracę zapewnione będzie zastępstwo? I czy będzie ono na podobnym poziomie?
  przemek04-10-2018

  Tak. Na pewno nie zostawimy Was na tzw. „lodzie”. Jesteśmy w stałym kontakcie z koleżankami i kolegami z branży, którzy należycie zastąpią Waszego fotografa.

 • Czy doliczacie do ceny koszty dojazdu? Czy trzeba zapewnić nocleg?
  przemek04-10-2018

  Na terenie województwa lubelskiego dojazd nie jest dodatkowo płatny. Zlecenia realizowane poza tym obszarem są zawsze konsultujemy z Wami pod względem dojazdu. Zawsze podróżujemy własnym środkiem transportu dlatego w trosce o własne życie i zdrowie oraz terminowość wykonania Waszych zdjęć, o nocleg poprosimy, gdy odległość przekroczy 100 km od siedziby biura.

 • Jak wygląda dzień pracy fotografa w dniu ślubu?
  przemek04-10-2018

  Niezależnie od opcji, którą wybraliście, zawsze staramy się być wcześniej, abyście mieli czas na oswojenie się przed obiektywem. Możemy zacząć dzień od kawy i rozmowy, chwila wytchnienia przyda się Wam w tym dniu. Zawsze jesteśmy blisko, ale niezauważalnie. Chcemy, abyście ten dzień przeżyli bez dodatkowego stresu. Skupiamy się na szczegółach i przede wszystkim na emocjach.

  Podczas uroczystości ślubnej, staramy się być niezauważalni na tyle ile jest to możliwe i warunki na to pozwalają. Wszystko po to, żeby nie rozpraszać Waszej uwagi oraz prowadzącego uroczystość kapłana / urzędnika.

  Podczas wesela idziemy na żywioł! Wkraczamy w samo centrum dzikiego szaleństwa. Bawimy się razem z Wami i próbujemy zabawiać również Waszych gości. Uśmiechnięte twarze zawsze lepiej wychodzą na fotografiach 🙂